I'm Yousef Magdy Web Designer

keyboard_arrow_up
fiber_manual_record

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis dapibus, dui et scelerisque ullamcorper, elit ante viverra nisi, maximus sodales tortor eros a est. Vestibulum nec enim et odio hendrerit tempor. Vestibulum suscipit lorem quis elit consectetur sagittis. Donec

The quieter you become the more you are able to hear

Services

phonelink_setup

First Mobile

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis dapibus

code

Clean Code

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis dapibus

network_wifi

Performance

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis dapibus

dashboard

Clean Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis dapibus

edit

Edit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis dapibus

monetization_on

Good Price

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis dapibus

Portfolio

Skills

HTML 95%
CSS 90%
JS 70%
JQuery 85%
BootStrap 98%

Resume

Name :

Yousef M. El-Gohary

Birth Date :

13/9/2002

Jop :

Web Designer

Nickname :

Neutron

Address :

Egypt, Alexandria, Moharm Bek

Email :

powerx.jo@gmail.com

Whats App :

+20 122 537 1649

What Our Client Say

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis dapibus

Yousef M. El-Gohary

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis dapibus

Nour ElDin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis dapibus

Contact

Phone

+20 122 537 1649

Email

powerx.jo@gmail.com

Address

Egypt / Alexandria / Moharm Bek